2017-05-16

Wioletta Karaś

Wioletta Karaś to artystka nie tylko niezwykle utalentowana, ale też bardzo wrażliwa. Znana jest ze swojego zaangażowania na rzecz potrzebujących. Tym razem postanowiła wesprzeć "Bieg po Nowe Życie". Czujemy się wyróżnieni !

 

Już 20 maja odbędzie się kolejny wernisaż obrazów Wioletty. Swoją najnowszą wystawę artystka zatytułowała Endless Summer, pokaże ją w słonecznym miejscu nad samą Wisłą w Warszawie: w Monta Beach Volley Club. Otwarcie zaplanowano na g. 19.00 wernisaż poprowadzi sam Filip Chajzer. Wydarzenie to ma być jedną z atrakcji dwudniowego otwarcia sezonu plażowego, organizowanego przez Monta Club. Obrazy będzie można oglądać przez cały tydzień, od 19 do 26 maja.

 

Zapraszamy do ich kupowania, bo 10% ze sprzedaży każdego z nich zostanie przekazane na wsparcie "Biegu po Nowe Życie". - Na wystawie zaprezentuję obrazy z trzech okresów mojego życia. Jest to więc pełna kolorystyka barw i emocji. Przy okazji otwarcia sezonu letniego na Monta Beach Volley Club wszystkim i sobie życzę Endless Summer w sercu i na zewnątrz. Po długiej zimie zawsze wychodzi słońce - tak artystka zaprasza na swoją wystawę.

 

https://www.facebook.com/events/203081186878032/

11.01-12.01.2014 – Mazurkas Conference Centre & Hotel – zapoznaj się z agendą i zgłoś swój udział.

Szkolenie Mazurkas

Nasza Społeczność

Czyli nasi najlepsi, tutaj może znaleźć się każdy z Was.
Dodaj swoje zgłoszenie - Formularz od rangi Bronze Executive

Nasz konkurs, a dla Was nagrody. To jest bardzo emocjonująca zakładka, w której zawsze znajdziecie pytania konkursowe. Konkurs ma charakter cykliczny.

Konkurs

Wydarzenia, wydarzenia, wydarzenia, czyli nasze co, gdzie, kiedy współtworzone przez Was.

Wydarzenia i szkolenia

Partnerzy

 

nowosci_szczegoly2.php