2017-11-14

Teatr RAMPA

 

Teatr RAMPA partnerem Biegu po Nowe Życie. Z aktorami RAMPY spotkamy się w Łazienkach Królewskich 5 września.


Teatr Rampa istnieje od 40 lat i jest dziś jednym z najpopularniejszych teatrów miejskich M.St. Warszawy. Odwiedza go rocznie ponad 80 tysięcy widzów.
Działają w nim dwie różnorodne sceny, na których zobaczyć można zarówno klasykę literatury polskiej i zagranicznej, jak
i zaskakujące swoją wyjątkowością i blaskiem spektakle muzyczne . Wśród jego aktualnych propozycji znajdują się: RENT – światowej sławy musical Jonathana Larsona, który- jak twierdzą znawcy: "odmienił Broadway na zawsze" a teraz spotyka się z aplauzem publiczności Warszawy, MusicaLove – The Show z najpiękniejszymi miłosnymi songami pochodzącymi z najsłynniejszych musicali w wykonaniu gwiazd scen europejskich, kultowy, grany już od 17 la,t  Jeździec Burzy – opowieść o Jimie Morrisonie z niezwykłym wykonaniem najbardziej znanych dzieł tego wokalisty i zespołu The Doors. Wśród dzieł klasyki- sceniczna wersja opowiadania Lwa Tołstoja "Sonata Kreutzerowska"  ,  intrygująca interpretacja Mistrza i Małgorzaty, czy też polska klasyka w nowej formie czyli Damy i Huzary . W przygotowaniu jest niezwykły poetycki musical oparty o największe przeboje zespołu Queen - Rapsodia z Demonem. Premiera w październiku.
Teatr Rampa znany jest również z najlepszych musicali dla dzieci takich jak: Awantura o Basię, W pogoni za bajką, Pinokio czyli świerszczowe opowieści i Tajemniczy Ogród.  Ma także bogatą ofertę dla mniejszych dzieci: Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca  Calineczka i Czerwony kapturek to przedstawienia skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Te wszystkie spektakle stanowią doskonałą propozycję na rodzinne spędzanie czasu, dlatego też Teatr zaprasza na kolejne Weekendy Familijne. Teatr Rampa to Teatr przyjazny widzom, szczycący się pracą słynnych polskich reżyserów: Macieja Wojtyszki, Arkadiusza Jakubika, Cezarego Domagały, Jakuba Wociala, czy Jakuba Szydłowskiego oraz zespołem 20 utalentowanych i lubianych aktorów.

 

11.01-12.01.2014 – Mazurkas Conference Centre & Hotel – zapoznaj się z agendą i zgłoś swój udział.

Szkolenie Mazurkas

Nasza Społeczność

Czyli nasi najlepsi, tutaj może znaleźć się każdy z Was.
Dodaj swoje zgłoszenie - Formularz od rangi Bronze Executive

Nasz konkurs, a dla Was nagrody. To jest bardzo emocjonująca zakładka, w której zawsze znajdziecie pytania konkursowe. Konkurs ma charakter cykliczny.

Konkurs

Wydarzenia, wydarzenia, wydarzenia, czyli nasze co, gdzie, kiedy współtworzone przez Was.

Wydarzenia i szkolenia

Partnerzy

 

nowosci_szczegoly2.php